01

מחפשים

איכות מתחילה במסעות סובבי עולם בעקבות טעמים, ניחוחות וחוויות מכל קצוות העולם. המוצרים האיכותיים ביותר בכל יבשת.

02

מלקטים

מלקטים בקפידה את התבלינים והפיצוחים הטובים ביותר, שמנים רטבים, מטבלים וחלבות במסורות שעוברות מדור לדור.

03

קולים

טעם מושלם מתחיל בקליה מדוייקת.
את חומרי הגלם שליקטנו אנו קולים בדייקנות כל יום בבית הקליה המסורתי שלנו בקומה השניה.

04

טוחנים ומערבבים

תערובות טובות מתחילות באיכות וטריות. לכן אנו מקפידים לטחון כל יום מחדש במקום את מגוון תערובות התיבול הייחודיות שלנו.

הסיפור של  "ראס אל חנות" מתחיל אי שם בירושלים של שנות ה-70 העליזות, בסמטאות האגדיות של שוק מחנה יהודה. אילן כהן, אז נער צעיר, היה מתלווה אל אימו במסע הקניות השבועי שהיה מתחיל בקצה אחד של השוק ומסתיים, לאחר כמה שעות טובות, בקצהו השני. בדוכן אחד קונים דוואה קליצ'ה לעוגיות סוריות (כי רק להם יש), בדוכן אחר מ'חלאב' (כי הם טוחנים הכי דק), בסמטה נוספת מחכים בתור לאגוזים הכי טריים. לאחר המסלול הארוך חוזרים הביתה, לסירים ולבישולים עם הריחות המשגעים שנצרבו בזיכרון לעד.

"ב-2016, כשהקמתי את החנות הראשונה", מספר אילן, "שחזרתי למעשה את המסע שהייתי עושה עם אמא שלי, רק שהפעם זה היה סיבוב בין היצרנים. במקביל, אספתי מאמא, מסבתא ומהדודות את המתכונים הסודיים כדי לוודא שאני לא מפספס שום מרכיב.  אחרי תהליך ארוך הצלחתי להגיע לאותה איכות שחיפשתי, ולאגד את הכול בחנויות שלנו".

לראס אל חנות שני סניפים בירושלים, הראשון שהוקם בשוק מחנה יהודה (אגריפס 72) והשני בתלפיות (התנופה 11).  אלה מאיתנו שאוהבים לקנות באונליין ימצאו את האתר שלנו נוח ומזמין, עם חווית 'השוק' שבה ניתן לראות, לחוש ולבחור בדיוק את מה שאנחנו אוהבים.

בחנויות שלנו תוכלו למצוא, תחת אותם עקרונות של בריאות ואיכות, שלל קטגוריות מגוונת ומאובזרות המכסות את כל המטבחים בעולם – המטבח המרוקאי, הירושלמי, המערבי, האסייתי ועוד. לצד תבלינים איכותיים וטריים שנטחנים מדי יום, תמצאו אצלנו גם תערובות תיבול מיוחדות ומדויקות, כמו ראס אל חנות, בהרט הבית, גרנולה במתכון סודי, ג'עלה תיבול לסלט; קמחים מיוחדים שנטחנים בחנות (קמח עדשים, קמח אפונה, קמח שקדים ועוד); מבחר אגוזים מובחרים וטריים שעוברים קלייה בשיטה מסורתית; ומוצרים סגורים בוטיקים כגון רטבים וממרחים מיוחדים מהארץ ומהעולם. ולא פחות חשוב – במחירים חברתיים שמתאימים לכל נפש.

בנוסף, יש לנו מחלקת נטורופתיה עם כל המותגים החזקים והמובילים בתחום תוספי התזונה והוויטמינים וכן מחלקת קוסמטיקה טבעית עם החברות המובילות בתחום.

ובמשפט אחד: כל מה שחובבי קולינריה ובריאות צריכים ומחפשים – במקום אחד.